Kontakt

Cisco zostało uznane za lidera według Magicznego Kwadratu Gartnera w kategorii firewall dla sieci korporacyjnej

Cisco Firepower NGFW wyróżnia się na tle konkurencji z wielu powodów - począwszy od światowej klasy zespołu do wykrywania naruszeń Talos, poprzez doskonałą widoczność aż do automatyzacji umożliwionej przez nasze zintegrowane portfolio rozwiązań zabezpieczających. Przekonaj się dlaczego Cisco Firepower NGFW jest liderem w Magicznym Kwadracie Gartnera 2018 w kategorii firewall dla sieci korporacyjnej.

Cisco Named a Leader in the 2018 Gartner Magic Quadrant for Enterprise Network Firewalls
Prosimy o wypełnienie poniższego formularza
*pola wymagane

Magiczny Kwadrat Gartnera 2018 w kategorii firewall dla sieci korporacyjnej, Adam Hils, Jeremy D'Hoinne, Rajpreet Kaur, 4 października 2018.

Gartner nie popiera żadnego dostawcy, produktu lub usługi ukazywanych w swoich publikacjach ani nie zachęca użytkowników technologii do wyboru tylko dostawców, którzy uzyskali najwyższy wynik lub inne oznaczenie. Publikacje badawcze Gartnera składają się z opinii z organizacji badawczej Gartnera i nie należy ich interpretować jako opisu stanu faktycznego. Gartner nie udziela żadnych gwarancji, zarówno bezpośrednich ani domyślnych, odnosząc się do tego badania, w tym gwarancji zdatności handlowej i przydatności do użycia.